ליווי עסקי

ליווי עסקי כדי להצליח מהצעד הראשון

כאשר בוחרים לפתוח עסק, לצאת לדרך חדשה להגשים חלום ולהעז לקחת אחריות על החיים הפיננסים ישנם משתנים רבים שמשפיעים על ההצלחה.

אחרי ההחלטה על סוג העסק יש צורך לקבוע איך תהיה צורת ההתאגדות שמתאימה לכם, האם תהיו עוסק פטור, עוסק מורשה או חברה בע"מ. יש חוקיות ודרישות חוק שונות לכל אחד מההתאגדויות.

הכישורים הנדרשים ממך כבעל עסק הם מעבר לידע המקצועי, עליך להיות מסוגל לבצע תהליך של בדיקת כדאיות בין אם זה לשכור מקום או עובדים, מתי ואיך יהיה כדאי לך לבצע זאת, כל החלטה כלכלית מצריכה חשיבה שונה משום ששיקול מוטעה עלול להביא למצב של הפסדים, בנוסף על מנת להגדיל את מעגל הלקוחות עליך לבצע שיווק, מיתוג, פילוח קהל היעד, לדעת איך לפנות ללקוחות ואיפה בכלל הם נמצאים.

 

 מחלום על מימוש הידע נוצר מצב שכדי לנהל עסק צריך עוד מגוון של יועצים שיעזרו להקים אותו, צריך:  ניהול פיננסי, שיווק ומכירות  מחשבים וטכנולוגיה והרשימה ארוכה ומגוונת. רוב בעלי העסקים הקטנים בתחילת דרכם אינם יכולים להרשות לעצמם לאייש אנשי מקצוע והם נאלצים לתפקד בקשת התפקידים, נשאלת השאלה איך ניתן לעשות זאת? איך אדם שאין ברשותו ניסיון בכלל התחומים יכול להצליח?

האנשים מסביבך יבואו ויתנו לך עצות שונות ומגוונות מה עליך לעשות, לא בהכרח יש להם את הידע שדרוש לך. במקום לבצע ניסוי על עצמך, במקום להתחבט ולהתלבט, במקום לשבור את הראש וליצור לך מצב שבו העסק שלך לא ימריא להצלחה עליך להבין דבר אחד, כמו שלא בונים בית לבד ללא ליווי של איש מקצוע, כך לא פותחים עסק בלי ליווי עסקי.

 

לבניית בית דרוש, אדריכל, מהנדס וקבלן לכל אחד מקשת התפקידים יש משימה לאדריכל לעצב ולהתאים את המבנה לחלום של הבונה, למהנדס לחשב את הכמויות ולוודא שהוא יהיה יציב ולקבלן להפוך את החלום למציאות.

אצלנו במימון חשבונאות יש את האדריכלים העסקיים שלך, את המהנדסים ואת הקבלנים הטובים ביותר לבניית הבית העסקי שלך, המומחיות שלנו היא מומחים!  בש.מ שירותים פיננסים ילוו אותך מהצעד הראשון ועד להצלחה, ברשותנו יועצים לפתיחת עסקים שיסייעו לך לעצב את החלום העסקי שלך, עכשיו לפני פתיחת העסק זה הזמן ליצור איתנו קשר ולהתחיל להגשים את החלום העסקי.