השגת מימון

הדרך הנכונה להשגת מימון, מאיפה מביאים את הכסף?

פתיחת עסק מלווה בהמון שאלות ביניהם נושא המימון, האשראי, מאיפה להביא את הכסף על מנת לקנות את הציוד הנדרש או לחלופין לשלם עבור השכירות ו"להתניע" את תהליך התחלת העסק.

רבים לא יודעים כי קיימים גופים רבים וקרנות המאפשרות מתן מימון בתנאים נוחים לבעלי העסקים לצורך עידודם לפתיחת העסק, חלקם ממשלתיים חלקם קרנות פרטיות.

 

למה כדאי לפנות לקרנות במקום לבנקים?

אינו מגביל את האובליגו של העסק בבנק.

מונע מצב שבו הינך מחויב לבנק משום שקיבלת ממנו מימון, דבר המאפשר לך להמשיך ולנהל איתם משא ומתן בנושאים שונים מבלי לחשוש שיילקח ממך המימון.

תנאי המימון בדרך כלל של המקורות החיצוניים זולים יותר וחוסכים לך כסף.

למי לפנות ואיך לפנות

היום קיימים עשרות קרנות שיכולות לסייע לך בהקמת העסק, חלקם ידועות כגון קרן קורת וחלקן מתבססות לפי פילוחים שונים בין אם זה אזור גיאוגרפי, מגדר, מוצא, משרדנו מעודכן בכל קרן חדשה, בתנאים שהיא דורשת ובסכומים שהיא נותנת.

אנו במימון חשבונאות מציעים לכם מגוון של מקורות מימון, היכולת שלנו היא לבדוק את העסק שלך ולהתאים את מקור המימון הנכון ביותר עבורך ועבור העסק שלך. אנו נבחן את סכום הכסף הדרוש לך בהתאם להגדרות אופי העסק, את יכולת ההחזר שלך ונתאם לך את הקרן הנכונה שתתן לך מענה טוב יותר. נלווה אותך מהשלב הראשון של הגשת הבקשה ועד לניהול משא ומתן עם הקרן לצורך קבלת המימון.

אימוץ חשיבה אסטרטגית לטווח הארוך תחסוך לך בעיות בניהול היום יומי

זה הזמן להגיע אלינו ולבדוק איך נוכל לחסוך לך כסף ולתת לך מרווח נשימה.

השגת מימון