מימון חשבונאות - המשרד שלנו

אודות המשרד

משרד רואי חשבון מימון חשבונאות, נוסד בשנת 2010. המשרד ממוקם בעפולה ופעיל בכל אזור הצפון ובין לקוחותיו נמנים גם עסקים רבים מאזור המרכז. משרדנו נותן שירותים לחברות, שותפויות, עמותות ויחידים. במשרד מועסקים רואה חשבון, יועץ מס, כלכלן, ומנהלי חשבונות ברמה הגבוהה ביותר והוא מונה כיום 7 עובדים.

משרד מימון חשבונאות מעניק ללקוחותיו את מלוא תשומת הלב. אצלנו כל עסק הוא הבן היחיד שלנו ואנו נוטלים על כתפינו אחריות לספק לו את כל הידע והכלים הנדרשים על מנת למקסם רווחים ולהשיג את התשואה הגבוהה ביותר האפשרית.

עובדי המשרד מתנדבים באופן אישי במתן עזרה לנתמכים ולנצרכים והכול בעשייה שקטה ומתוך צנעה.

משרדנו דוגל בפעילות למען הקהילה - עובדי המשרד פועלים למען הקהילה במסגרת עמותות ציבוריות הן באמצעות הענקת שירותי המשרד בעלויות מסובסדות והן באמצעות ניצול קשרי המשרד למען גיוס תורמים וגופים מממנים.

משרדנו חרט על דגלו להיות מקצוען. למול עינינו עומדת התמיד השאיפה לביצוע עבודה מקצועית ללא פשרות. אנו מקפידים לשמור על כבוד לקוחותיו, פרטיותם וחיסיון עסקיהם. אנו במימון חשבונאות לומדים בעיון כל עסק ועסק, זאת במטרה להעניק לכל אחד את השירות האיכותי. המטרה היא לתפור עבור כל לקוח את החליפה המיוחדת והמותאמת עבורו במיוחד. דבר שיביא עבורו לשגשוג וצמיחה וכמובן ערך מוסף באופן עקבי ומתמשך.